Kauno marios – dažnai mūsų lankoma vieta, kai norime pasivaikščioti, leistis į žygį, pabūti gamtoje, bet nesinori labai toli važiuoti. Daug lankytinų objektų, poilsio vietų, ilgesnių ir trumpesnių įdomių pažintinių takų. Marių kraštovaizdis įvairus, kiekvienu metų laiku vis kitaip gražus. Ką nuveikti ir kokį pažintinį taką pasirinkti savo žygiui, planuojame pasiskaitę Kauno marių regioninio parko internetiniame puslapyje.

Šį kartą keliavome Laumėnų pėsčiųjų trasa. Trasa veda Kauno marių pakrantėmis nuo Girionių gyvenvietės iki Žiegždrių. Tai nėra pažintinis takas, pavadinčiau ją žygio trasa aktyvaus vaikščiojimo ir laukinės gamtos mėgėjams. Savo žygį pradėjome nuo poilsiavietės šalia Girionių. Atstumas iki Žiegždrių yra apie 4 – 5 kilometrai. Trasa nėra žiedinė, tad tiek pat kilometrų reikia pareiti ir atgal. Kas nori pasivaikščioti daugiau, pasiekus Žiegždrius gali eiti Žiegždrių geologiniu taku. Na o į kitą pusę nuo Girionių veda puikus Pakalniškių pažintinis takas.
Nors trasa gana laukinė, bet yra vietų prisėsti poilsiui, pasidaryti pikniką. Girionyse trasa prasideda nuo poilsiavietės, kur yra pavėsinės su staliukais, sūpynės vaikams ( ir ne tik vaikams ) . Toliau keliaujant trasa taip pat radome keletą vietų su suoleliais ir staliukais poilsiui ar pietums.
Mūsų įspūdžiai iš kitų Kauno marių regioninio parko takų :

Pakalniškių pažintinis takas

Žiegždrių geologinis takas

Kadagių slėnis ( Arlaviškių pažintinis takas )

Dubravos rezervatinė apyrubė

Kviečiu apsilankyti !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.