Elnių SPA ir kiti savaitgalio smagumai

Pastaruoju metu visos mūsų kelionės dažniausiai buvo žygiai gamtoje. Ilgesni ar trumpesni, su savo pasiimtais sumuštiniais ir arbata. Per karantiną ne tik pasiilgome tolimesnių kelionių, bet ir muziejų, kavinių ir naujų pažinčių bei atradimų čia, Lietuvoje. Tad nenuostabu, kad savaitgalį lankantis Kernavėje, didžiausią įspūdį paliko ne piliakalniai, ne žygis miške, o naujos pažintys ir pirmoji kava, išgerta ne namuose.

Pažintys su gyvūnais kelionėse visada būna labai smagios ir šiltos. Šį kartą susipažinome su elniais, sužinojome kaip jie gyvena, kada numeta ragus, kaip bendrauja tarpusavyje. Visai šalia Kernavės įsikūrusiame “Deer spa“ gyvena nemažas būrys elnių. Elniai jaukūs, mėgsta dėmesį, o ypač skanumynus – morkas ir obuolius. Savaitgaliais šeimininkai papasakoja atvykusiems apie savo auginamus elnius, parūpina grūdų elniams pavaišinti. Vaikams juk pats smagumas, kai gali gyvūnėlius maitinti iš rankų, tiesa?

Kelionėse smagu atrasti nedideles jaukias kavinukes ar restoranėlius mažuose miesteliuose. Musninkuose, miestelyje netoli Kernavės, veikia mažutė Cafe Muse, įsikūrusi senoviniame, buvusiame žydo Karčmerio name. Čia šeimininkauja lietuvė Kristina ir prancūzas Vincent. Jie gamina vegetariškus patiekalus, kepa samosas, kruasanus ir tortus. Yra veganiškų ledų (ragavome šokoladinių ir pistacijų). Ir koks skanus tas pirmasis puodelis kavos, išgertas ne namuose.

Tokie savaitgalio atradimai… O ar buvo žygis? Žinoma, aplankėme Kernavės piliakalnius. Ir Balto kalno apžvalgos aikštelę bei žiedinį taką šalia . Iki Balto Kalno atvyksite važiuodami nuo Kernavės centro pro kapines Traidenio gatve, po to smėlėta Pilkapio gatve.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.