Praėjusį savaitgalį Dalius turėjo darbų, o mudu su sūneliu išėjome pramogauti į miestą. Ir pasivaikščiojome labai seniai nelankytais mano vaikystės takais. Žinote, pasaulyje viskas taip greitai keičiasi ir tos pramogos, kurias mūsų vaikai turi šiandien, gerokai pranoksta mūsų vaikystėje turėtas. Bet mūsų vaikams irgi labai smagu pasivaikščioti ten, kur kažkada pramogavo jų mamos. Viena smagiausių ir labiausiai lankomų pramogų vietų mano vaikystėje buvo Vytauto parkas. Kaip aš laukdavau gegužės mėnesio, kada atšils orai ir pradės veikti karuselės. Tad buvo labai smalsu, kaip gi Vytauto parkas gyvena šiandien. O jis, žinokite, beveik nepasikeitęs 🙂 . Ir nors karuselės lapkričio mėnesį jau nebeveikė, buvo labai gera pasivaikščioti ir prisiminti.

Paskui mes nusileidome žemyn nuo kalno į Laisvės alėją. Kokia ilga man ji atrodė vaikystėje. Kai eidavome pėsčiomis iš muzikinio teatro pažiūrėję spektaklį iki kito mano vaikystės topų topo – vaikų kavinės “Pasaka“ , tai buvo tikras žygis. To žygio nekartojome, nes dalis Laisvės alėjos šiuo metu išardyta, vyksta remonto darbai. Bet buvusią “Pasakos“ kavinę aplankėme. Ten jau visai kitas restoranas ir visai kiti skoniai, bet papietavome labai skaniai.

O po gardžių pietų aplankėme dar vieną mėgstamiausią mano vaikystės vietą – Vytauto Didžiojo karo muziejų. Muziejus – ir likęs toks pat, ir tuo pačiu gerokai pasikeitęs ir atsinaujinęs. Tikrai pasiruošęs sutikti šiuolaikinius smalsius vaikus. Muziejaus darbuotojai pakalbina vaikus, papasakoja įdomių dalykų, skiria užduočių bei dovanoja prizų. Ir, gavus užduotį surasti, kiek mūšio makete yra patrankų, niekas nesakys, kodėl piršteliu baksnoji stiklą, svarbu teisingai suskaičiuoti. Aš pati raginau sūnų neliesti stiklo, bet muziejaus darbuotoja mane ramino – jie turi viską liesti, mes nuvalysime, tam juk čia ir esame. Va taip va 🙂 . O kur dar karinės uniformos pasimatavimas bei interaktyvus ekranas, kur gali aprengti karį, sudėlioti dėlionę ar strateguoti puolimą. Sūnus buvo sužavėtas ir norės eiti dar kartą 🙂 .

Tokios buvo mūsų savaitgalio pramogos Kaune. Kitą savaitgalį planuojame aplankyti zoologijos muziejų. Įspūdžius apie jį rašiau šiame reportaže. O ką jūs veikiate lapkričio savaitgaliais?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.