Atostogos Koso saloje. Antra diena.

Pusryčiai viešbučio restorano terasoje buvo gardūs. Ir berniukui buvo blynelių. Šiaip, viešbutukas labai jaukus. Nedidelis ir tvarkingas. Lauke gražus sodas ir alėja iki jūros. Žmonių nedaug, visiška ramybė. Personalas itin paslaugus, dėmesingas ir draugiškas. Didelis dėmesys mūsų berniukui, kuris tuo metu buvo vienintelis mažas vaikas visame viešbutyje. Vėliau atvyko dar keli mažyliai.

Viešbutis

IMG_2841

IMG_2845

Alėja link jūros

IMG_2843

Po pusryčių ėjome prie jūros. Alėja per sodą, paskui pereiname nedidelę gatvę ir nusileidžiame laipteliais į paplūdimį. Paplūdimy ramu, žmonių nedaug, jūra rami ir skaidri. Paplūdimys smulkaus žvyro, maudymosi batai nebūtini, bet mums pravertė, nes nuo saulės labai įkaista gruntas ir degina padus. Dviejų gultų ir skėčio nuoma kainuoja 5 eurus. Prie jų dar priklauso 2 vnt gaivaus gėrimo – maloni smulkmena. Jūros vanduo šiltutėlis, krantas labai patogus maudytis vaikams. Tikras smagumas ir poilsis. Rytas prabėga mirkstant vandeny, vaikščiojant pajūriu ir renkant įvairiausius akmenėlius.

IMG_2130 IMG_2154_Fotor_Collage

Pietaujame viešbučio bare. Tuno bei graikiškos salotos puikios, porcijos didelės. Po pietų vyrukus išsiunčiame pietų miego, o mudvi su mama ramiai įsikuriame prie mažesniojo viešbučio baseino. Mėgstu tokias ramybės akimirkas, kai gali ramiai paplaukioti, pasvajoti. Kai žinai, kad atostogos dar tik prasideda ir tokių dienų dar bus ne viena, o visi darbai ir rūpesčiai palikti toli Lietuvoje. Prie baseino visiška ramybė, žmonių vos keletas. Toji ramybė buvo šiek tiek sutrikdyta, kai atėjo atsikėlę mūsų vyrukai. Berniukas pasikrykštaudamas šokinėjo nuo baseino krašto į vandenį ir niekaip negalėjo sustoti :).

IMG_2840

Pavakare išvažiuojame į netoliese esantį kurortą Kardamena. Antras pagal dydį ir vienas triukšmingiausių salos kurortų, iš tiesų – nedidelis. Ir gana ramus. Tikiu –  vasarą čia šurmulys kur kas didesnis. Pasivaikštome pėsčiųjų gatve ir ją kertančiomis gatvelėmis su daugybe barų, restoranėlių ir suvenyrų parduotuvėlių. Atsigaiviname viename iš barų ledais bei sultimis. Berniukas neatsispiria parduotuvėlių vilionėms, ilgokai derasi su močiute ir iš vienos išdidžiai išeina su vandens šautuvu. Pėsčiujų gatvėje taip pat nemažas kelionių agentūrų, siūlančių ivairias ekskursijas, pasirinkimas.

IMG_2175 IMG_2178_Fotor_Collage

Prieiname bažnytėlę, berniukas su močiute užeina vidun uždegti žvakelės.

IMG_2204_Fotor_Collage

Iš Kardamenos uosto organizuojamos ekskursijos laivais. Pasivaikštome krantine ir molu, apžiūrime laivus. Berniukas norėtų plaukti su kiekvienu iš jų :).

IMG_2184 IMG_2185 IMG_2195 IMG_2180

Prieš grįžtant į viešbutį užsukame į prekybos centrą. Carrefour supermarketas gera vieta papildyti gaiviųjų gėrimų, vyno ir užkandžių atsargas.

Grįžus į viešbutį mūsų laukė skani ir soti vakarienė bei pasivaikščiojimas po žvaigždėtu Koso dangumi.

 

1 mintis apie “Atostogos Koso saloje. Antra diena.

  1. Taaaip pasiilgau vasaros, jūros, smėlio, maudytis, keliauti.. Žiūrinėju jau kelintą jūsų blogą ir taip pavydu. Esu nusipirkusi gražų maudomuką internetu, dabar laukiu nesulaukiu, kada bent Lietuvoje galėsiu jį panaudoti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.