
Italija (2011 m. pavasaris): pradžia
2011-06-24Šiemet mums norėjosi keliauti po Europą. Kur kažkas jau sava ir pažįstama, o kažkas dar nauja ir neatrasta. Svarstėme ir apie Prancūziją, ir apie Vokietiją, ir apie Austriją.
Kol kažkodėl, būtent skaitydami vieną knygą apie maistą ir vyną, nutarėme vykti į Italiją. Šalį, kurioje aš jau buvusi du kartus, o Dalius – niekada.
Taigi , lėktuvo bilietai į Bergamą nupirkti. Toliau – ne vienas ir ne du vakarai prie knygų, interneto – skaitant forumus ir kitų keliautojų pasakojimus, ir visi taškai Italijoje sudėlioti, nakvynės užsakytos. Maršrutas: Venecija – Florencija – pietų Toskana – Cinque Terre.
Mūsų kelionė – nei pažintinė, nei poilsinė ir toli gražu ne ekonominė. Ją galima pavadinti – “Mėgaukimės Italija”, o tai, mūsų supratimu, gali daryti atsipalaidavus, per daug neskaičiuojant laiko ir pinigų.
Taigi, išvykstame. Ciao Italia!